LG 22 Mart 2014, 22:19
lg l70

LG L70 Tanıtıldı

Akıllı telefon pazarında iyi bir konumda olan LG L70 isimli yeni akıllı telefonunu tanıttı. Performans bakımından orta seviye olarak tabir edebileceğimiz LG L70 uygun fiyat seçeneği ile iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı amaçlıyor. 160 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak olan bu akıllı telefon 1.2 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden güç alıyor. 4.5-inç büyüklüğünde 800 x 480 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan LG L70, 1 GB RAM’e ve 4 GB dahili hafızaya sahip. microSD kart slotuna da sahip olan bu ürünün en büyük artısı ise Android 4.4 KitKat işletim sistemini kullanıyor olması.

lg l70

5 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olan LG L70’in Nisan ayı içerisinde satışa sunulması beklenmekte. 2.100mAh büyüklüğünde batarya ile sunulan bu ürünün ülkemiz pazarında da satışa sunulması bekleniyor. Uygun fiyatı ile iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmasını beklediğimiz bu ürünün nasıl bir satış grafiğine ulaşacağını merakla bekliyor olacağız.

Üst seviye ve orta seviye akıllı telefonları ile Android telefon pazarında iyi bir rol oynayan LG’nin yeni Android telefonları hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap