Zeka Oyunları 22 Mart 2014, 09:32
Toy Defense 3 Fantasy

Android Toy Defense 3: Fantasy Savunma Oyunu

Android platformu üzerinde en çok beğenilen oyunlardan birisi kuşkusuz savunma oyunlarıdır. Zihnimizi ve pratikliğimizi en iyi şekilde kullanarak oynadığımız Android savunma oyunlarında geçtiğimiz günlerde bir yenisi daha eklendi. Toy Defense 3: Fantasy ismiyle Google Play Store üzerinde yer alan bu oyun kısa sürede iyi bir kullanıcı kitlesine ulaştı. Grafik ve ses kalitesi bakımından iyi bir yapıya sahip olan oyunda sizlere verilen bölümleri en iyi şekilde savunmanız gerekiyor. Orta Çağ da geçen oyunumuz da goblinlere karşı koymalı ve cesur şövalyelerimiz ile onları öldürmeliyiz.

Toy Defense 3 Fantasy

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Toy Defense 3: Fantasy Android oyunu orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android cihazlarda çalışmaktadır. 85 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan oyun Android 2.3.3 ve üzeri sürümlerde çalışmaktadır. Bizimde denediğimiz ve oldukça beğendiğimiz bu oyun dokunmatik ekran ile tam uyumlu şekilde çalışmakta. Sizlerin de büyük bir zevkle oynayacağınız bu Android oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle, iyi oyunlar… Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap