HTC 21 Mart 2014, 16:09
Desire 516 316

HTC’den iki Yeni Akıllı Desire 316 ve Desire 516

Üst seviye akıllı telefonları ile iyi bir başarı grafiği çizen HTC orta seviye akıllı telefon üretimine de hız kesmeden devam ediyor. Bugün bünyesine 2 yeni Android telefon katan HTC, böylelikle orta seviye akıllı telefon sayısını da arttırmış oldu. Desire 316 ve Desire 516 adı verilen bu iki ürünün teknik özellikleri aslında neredeyse birbirlerinin aynısı, fakat tek bir farkları bulunuyor oda Desire 316 tek SIM kartlı, Desire 516 çift SIM kartlı. 5-inç büyüklüğünde 960 x 540 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan bu ürünler Qualcomm’un 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemcisinden güç alıyor. 1 GB RAM’e sahip olan akıllı telefonlarda ayrıca microSD kart slotunun da bulunacağı ve böylelikle hafıza biriminin rahatlıkla arttırılması düşünülüyor.

Desire 516 316

5 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve VGA ön kameraya sahip olan bu ürünlerin BlinkFeed kullanıcı arayüzü ile piyasaya sunulması beklenmekte. Şimdilik bu iki modelin ne kadar fiyattan satılacağı belli olmasa da uygun fiyattan satışa sunulacağı düşüncesindeyiz. Ne zaman satışa sunulacağı hakkında da kesin bilgi bulunmayan Desire 316 ve Desire 516 hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap