Android Telefon 21 Mart 2014, 10:22
General Mobile Discovery Elite-1.png

General Mobile Discovery Elite Özellikleri ve Fiyatı

Ülkemizde en çok satış gerçekleştiren firmalardan birisi olan General Mobile, yeni ürünü Discovery Elite’i geçtiğimiz günlerde tanıtmıştı. Performans bakımından ülkemizdeki en akıllı telefonlardan birisi olmaya aday olan Discovery Elite’in ülkemiz satış fiyatı da netlik kazandı. Şimdilik ön siparişe sunulan bu ürünün ön satış fiyatı 1299TL olarak belirlenmiş durumda. 5.5-inç büyüklüğünde Full HD ekrana sahip olan ürünün ekranı Gorilla Glass 3 ile desteklenmiş. Qualcomm’un en çok tercih edilen 4 çekirdekli işlemcisi Snapdragon 800’den güç alan Discovery Elite 3 GB RAM’i bünyesinde bulunduruyor.

General Mobile Discovery Elite-1.png

Arka kısımda 16 MP çözünürlüğünde bir kameraya sahip olan Discovery Elite’in ön kısmında da 8 MP çözünürlüğünde bir kameraya yer verilmiş. 16 MP çözünürlüğünde arka kamerası ile Full HD video kaydı gerçekleştirebilen ürünün ön kamerası da görüntülü konuşmada en net görüntüyü sunmayı amaçlıyor. 32 GB dahili depolama hafıza ile satışa sunulacak olan akıllıda ayrıca microSD kart slotu da yer alacak. Böylelikle 32GB haricinde microSD kart yardımı ile ek hafıza birimine sahip olunacak.

Wi-Fi, Bluetooth 4.0 ve GPS gibi veri transfer teknolojilerine sahip olan bu akıllı telefonun firmanın ilk ürünü gibi iyi bir satış rakamına ulaşmasını bekliyoruz.  Henüz stoklarda yer almayan bu ürünü en kısa zamanda sizler için daha net bir açıklama ile sitemizde tanıtacağız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap