Samsung 20 Mart 2014, 15:51
galaxy s4 android 4.4

Samsung Galaxy S4 Android 4.4 KitKat Güncellemesi Aldı

Samsung’un bu yıl en çok satış gerçekleştirdiği akıllı telefonlarından birisi olan Galaxy S4’e resmi Android 4.4 KitKat güncellemesi geldi. 2 gün önce Galaxy Note 3’e gelen Android 4.4 güncellemesi ile Samsung kullanıcıları sevinmişti, bu güncelleme ile de bu sevinç daha iyi bir hal aldı ve kullanıcıların Samsung’a olan güveni arttı. Türkiye’de satılan Galaxy S4’e de gelen bu güncellemeyi almak için cihazınızın güncelleme menüsü ile güncellemeyi gerçekleştirebilir veya Samsung Kies programı ile bu güncellemeyi yapabilirsiniz. Bu güncelleme ile daha iyi bir yapıya kavuşan Samsung Galaxy S4, Galaxy Note 3’e gelen özelliklere de bu güncellemeyle kavuştu.

galaxy s4 android 4.4

Android 4.4 KitKat güncellemesi ile stabil bir yapıya kavuşan Samsung Galaxy S4’e ayrıca bildirim çubuğundaki simgelerin beyaza bürünmesi, TouchWiz kullanıcı arayüzünde küçük değişiklikler, Galaxy Note 3’e gelen yatay kullanımda daha rahat kullanım sağlayan klavye gibi özellikler geldi.

Galaxy S4’e gelen bu güncelleme ayrıca Galaxy Mega 6.3’e de gelmiş durumda. Sizlerde güncelleme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız cihazınızın güncelleme menüsünü kullanarak rahatlıkla güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap