Android Telefon 20 Mart 2014, 11:41
avea intouch 3

Avea inTouch 3 Özellikleri ve Fiyatı

Ülkemiz operatörlerinden olan Avea inTouch 3 isimli yeni akıllı telefonunu tanıttı. Performans bakımından orta seviyede olan bu ürün 4.5-inç büyüklüğünde 480 x 854 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. 1.3 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden güç alan inTouch 3’de 1 GB RAM’e yer verilmiş. 4 GB dahili hafızaya sahip olan akıllı telefonda ayrıca microSD kart girişi de bulunuyor. Böylelikle ürünün hafızası rahatlıkla arttırılabilmekte. 5 MP arka kameraya sahip olan akıllı telefonun önünde de VGA kameraya yer verilmiş.

avea intouch 3

Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan Avea inTouch 3’ün 9.2mm kalınlığında ve 140 gram ağırlığında olduğu belirtiliyor. 1.800mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan Avea inTouch 3 Avea’nın 1 yıllık 4GB Avea Bulut depolama hizmeti ile birlikte satışa sunulacak.

Prime Extra paketi kullanan Avea kullanıcılarına aylık 1 TL ve diğer tarifeler için aylık 11TL – 25TL arasında değişen aylık ödemeler ile sunulan Avea inTouch 3 ayrıca 549 TL ödeyerek peşin de satın alınabilecek.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap