Samsung 19 Mart 2014, 09:20
Note-3

Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4 KitKat Güncellemesi

Samsung’un Note serisinin son akıllı telefonlarından birisi olan Galaxy Note 3’e Android 4.4 KitKat güncellemesi geldi. Ülkemizde satışa sunulan SM-N90000Q modeli için yayınlanmış olan bu güncelleme ülkemizdeki kullanıcılara da sunulmuş durumda. Sizde Galaxy Note 3 akıllı telefonunuzu Android 4.4 KitKat güncellemesine kavuşturmak isterseniz Ana Menü > Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncelleme menüsünden gerekli güncellemeyi yapabilirsiniz. Güncelleme gerçekleştirilirken hiçbir şekilde cihazınızı kapatmayın, bataryasını çıkarmayın. Aksi taktirde cihazınızın Android sürümünde sorun yaşanacak ve tekrardan ROM yüklemek zorunda kalabilirsiniz.

Note-3

Android 4.4 KitKat güncellemesi ile daha stabil yapıya sahip olan Galaxy Note 3’e ayrıca yatay konumda daha rahat kullanılabilmek için yeni geliştirilmiş bir klavye sunulmuş. Abartılacak bir yeniliğe kavuşmayan Galaxy Note 3’ün gene de Android 4.4.2 KitKat güncellemesine kavuşması bizi ve Galaxy Note 3 kullanıcılarını sevindireceğe benziyor.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap