Klasik Oyunlar 18 Mart 2014, 19:51
Mike's World

Mike’s World Android Oyunu

Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız Mike’s World isimli Android oyununda atarilerde oynadığımız Mario oyununu yeniden beyninizde canlandıracaksınız. Aslında tamamen atari oyunundaki Mario oyununa benzeyen Mike’s World Android oyununda zorlu bölümleri geçerek düşmanları yenmeye çalışıyoruz. Android platformunun yeni popüler klasik oyunlarından birisi olarak tanıtabileceğimiz bu oyunda 75 farklı bölüm yer alıyor. Farklı farklı birçok düşmanla karşı karşıya kaldığımız bu oyun kaliteli grafik ve ses kalitesiyle göz doldurmakta.

Mike's World

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Mike’s World Android oyunu kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaştı. 10 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan Mike’s World oyunu alt seviye olarak tabir ettiğimiz Android tablet ve telefonlarda rahatlıkla çalışabilecek seviyede. Küçük büyük herkese hitap edebilecek olan bu Android oyunu sizlerin de zevkle oynayacağını düşünüyoruz. Oyunu Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle iyi oyunlar…

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap