Zeka Oyunları 18 Mart 2014, 09:50
Kelime Doldurun

Android Kelime Doldurun Bulmaca Oyunu

Android platformunda yer alan birçok gazete uygulaması ile artık gazeteleri elimize almaz olduk. Tabi ki gazeteleri almayınca bulmacalardan da baya bir uzak kaldık. İşte bu bulmaca sorununu ortadan kaldırmak için bu yazımızda size tanıtacağımız Kelime Doldurun Android uygulamasını kullanabilirsiniz. Türkçe ve 23 diğer dil paketine sahip olan bu uygulama hem Android telefonlarda hemde Android tabletlerde rahatlıkla çalışacak bir yapıya sahip durumda. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Kelime Doldurun oyunu kullanışlı arayüzü sayesinde sizlere en iyi bulmaca imkanını sunuyor.

Kelime Doldurun

Her oyunda en kolaydan en zora kadar tanımlanmış zorluk seviyesi tanımlanmıştır. İlk etaplarda oyunu anlamak adına en kolay modda oynayabilir, gelecek yeni bölümlerde zorluk seviyenizi kolaylıkla arttırabilirsiniz. Ücretli versiyona da sahip olan Kelime Doldurun Android uygulaması boş zamanlarınızda beyninizi zinde tutacak en iyi Android oyunlardan birisi olmaya aday.

Ücretsiz olarak sunulan bu Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Devamlı güncellenen bu uygulama ile her seferinde farklı kelimeler sizleri bekliyor olacak.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap