Samsung 17 Mart 2014, 19:22
galaxy beam

Samsung’dan Yeni Galaxy Beam Geliyor

Geçtiğimiz yıl ilk Galaxy Beam isimli akıllı telefonunu tanıtan Samsung, ne yazık ki bu üründen iyi bir başarı elde edememişti. Projektörlü yapısı ile dikkat çeken Galaxy Beam performans bakımından istenilen seviyede olmadığı için belki de istenilen satış rakamlarına ulaşamamıştı. Yeni Galaxy Beam’da da ne yazık ki istenilen performans özellikleri bulunmuyor. 1.2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemciden güç aldığı belirtilen yeni Galaxy Beam’ın 1 GB RAM’e sahip olduğu belirtiliyor. 4.66-inç büyüklüğünde WVGA çözünürlüğünde ekrana sahip olduğu ifade edilen akıllı telefon SM-G3858 kod adı ile ifade ediliyor.

galaxy beam

Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan yeni Galaxy Beam’da 5 MP çözünürlüğünde arka kameraya yer verilmiş. Bu kamera ile 1080p video kaydı gerçekleştirebilen üründe ayrıca microSD kart yuvası da olduğu ifade ediliyor. Şimdilik projeksiyonu ile ilgili net bir bilgiye ulaşılamayan bu ürünün bu yılın yaz dönemi içerisinde resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Ülkemiz pazarında da yer almasını beklediğimiz yeni Galaxy Beam’ın hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap