Sağlık ve Form Koruma 17 Mart 2014, 09:51
karin-kasi-android

8 Dakikada Karın Kası Android Uygulaması

Spor adına oluşturulmuş Android uygulamaların sayısı gün geçtikçe artış gösteriyor. Tabi ki her ne kadar Android cihazlarda bu uygulamalar sunuluyor olsa da gerekli uygulamaları yapmadan spor yapmış olmayız. Kısacası Android telefon ve tablete spor uygulaması yüklemekle işimiz bitmiyor gerektiği zaman gerektiği yerde uygun spor hareketlerini yerine getirmeliyiz. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız 8 dakikada karın kası Android uygulaması ile düzenli spor yaptığınızda sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

karin-kasi-android

8 Dakikada Karın Kası Android uygulamasının Google Play Store üzerindeki Açıklaması:

 

Bir egzersizimizi gerçekleştirdikten sonra zayıflayacağınıza ve de kusursuz bir karına, etkileyici kalçalara, çelik göğüslere sahip olacağınıza söz vermiyoruz….

Egzersiz dünyasında size kesin sonuçlar sağlayan kimseye asla güvenmeyin çünkü kendinizden başka hiçkimse size bunu garanti edemez; her bir egzersiz programının başarısı için temel unsurlar şunlardır: istek ve azim.
Bizim içeriklerimiz, egzersizleri ve projemizin tamamını planladığımız ve geliştirdiğimiz profesyonelliği ve tutkuyu size garanti edecektir.
Nerede, ne zaman ve nasıl isterseniz egzersiz yapabilmeniz, yüksek bir profesyonellik derecesini eşit ölçüde koruyarak, alışılmış egzersiz metodlarının monotonluğunu yok edebilmeniz için alternatif ve eğlenceli bir yol sizlere sunuyoruz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan 8 dakikada karın kası Android uygulaması kaliteli grafikleri ve kolay anlaşılır ifadeleri ile sizlere en uygun spor aktivitelerini sağlamakta. Bizimde beğendiğimiz bu Android uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap