Samsung 16 Mart 2014, 20:04
galaxy s3 slim

Samsung’dan Yeni Bir Akıllı: Galaxy S3 Slim

Akıllı telefon pazarının lider firması Samsung, bugün tüketicilerine yeni bir akıllı telefon sundu. Galaxy S3 Slim adı verilen bu ürün performans bakımından orta seviyede duruyor. 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 200 veya 400 işlemciye sahip olan akıllı telefonda 4.5-inç büyüklüğünde 960 x 540 piksel çözünürlüğünde ekrana yer verilmiş. 1 GB dahili hafızaya sahip olan akıllı telefonda 8 GB dahili hafıza bulunuyor. MicroSD kart slotuna da sahip olan ürünün hafızası böylelikle kolaylıkla arttırılabilmekte.

galaxy s3 slim

5 MP çözünürlüğünde LED flaşa sahip arka kameraya sahip olan Galaxy S3 Slim’in ön kısmında da VGA kameraya yer verilmiş. 9.7 mm kalınlığında olduğu ifade edilen Galaxy S3 Slim ‘in Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi kullandığı vurgulanan bilgiler arasında yer alıyor. 2.100 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan ürünün şimdilik nerede satışa sunulacağı ve fiyatının ne kadar olacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor. Samsung’un Galaxy S3 Slim isimli bu akıllısı ve diğer akıllı telefonları hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap