Aksiyon Oyunları 16 Mart 2014, 11:30
Android Super Mario

Android Super Mario Oyunu

Bundan 10 yıl kadar önce neredeyse herkes atari başında Mario oyunları oynuyordu. Tabi ki o zamanlar bu bizim en büyük zevklerimiz arasındaydı. Lakin şu zamanlarda gelişen teknoloji ile Mario’dan daha iyi oyunlar karşımıza çıktı ve birçoğumuz Mario’yu unuttu. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Super Mario oyunu ile eskiden oynamış olduğumuz Mario’nun biraz farklısı ile sizleri karşı karşıya getireceğiz. Grafik ve ses kalitesi bakımından oldukça iyi bir oyun olan Super Mario Android oyunu dokunmatik ekranla tam uyumlu şekilde çalışıyor.

Android Super Mario

Aynı ataride olan Mario’daki gibi düşmana karşı koyduğumuz bu oyunda zorlu seviyeler bizleri bekliyor. Android telefon ve tabletlerin alt kısmında beliren yönlendirmeler ve diğer tuşlar sayesinde oynadığımız Android Super Mario oyunu Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Ülkemizden de iyi bir kullanıcı kitlesine sahip olan Super Mario Android oyununu sizlerin de büyük bir zevkle oynayacağınızı düşünüyoruz. Gelen yeni güncellemeler ile birlikte daha iyi bir yapıya ulaşmış olan Super Mario Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı veya aşağıdaki bölümü kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle iyi oyunlar…
[app]com.iloveplatform.wackyworld[/app]

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap