Samsung 14 Mart 2014, 19:49
galaxy s5 zoom

Samsung Galaxy S5 Zoom Ortaya Çıktı

Galaxy S4 Zoom ile iyi bir başarıya ulaşan Samsung’un Galaxy S5 modelini tanıtmasıyla birlikte Galaxy S5 Zoom hakkında bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Performans bakımından üst seviye olarak bahsedebileceğimiz bu ürün Samsung SM-C115 kod adıyla satışa sunulacak. 4.8-inç büyüklüğünde Full HD ekran ile geleceği ifade edilen bu akıllı telefon/fotoğraf makinesi Galaxy Note 3 Neo’da kullanılan 6 çekirdekli Exynos 5 Hexa işlemcisini kullanacak. 2 GB RAM’e sahip olduğu ifade edilen bu ürün 20 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve 2 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip olacağı belirtilen bu akıllı Android 4.4.2 KitKat sürümünü kullanacak.

galaxy s5 zoom

İlk Galaxy Zoom modeline göre daha iyi bir başarıya ulaşması beklenen bu ürün hakkında kısa zamanda daha iyi bir bilgiye ulaşabileceğimize inanıyoruz. Şimdilik bir iddia olarak belirttiğimiz bu özelliklerin yeni çıkacak iddialarla birlikte doğruluk oranı da kısa zamanda belli olacak. Samsung’un yeni Android işletim sistemli ürünleri hakkında çıkacak bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap