Android Telefon 13 Mart 2014, 22:12
General Mobile Discovery Elite

Üstün Performanslı Akıllı General Mobile Discovery Elite

Ülkemiz pazarında yaptığı akıllı telefon satışları ile büyük bir yankı uyandıran General Mobile firması yeni ürünü olan Discovery Elite’i satışa sundu. Performans bakımından üstün özelliklere sahip olan General Mobile Discovery Elite 2.2 GHz hızında çalışan Qualcomm’un dört çekirdekli işlemcisi Snapdragon 800’den güç alıyor. 3 GB gibi büyük bir miktarda RAM’e sahip olan üründe 32 GB dahili hafıza yer almakta. Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan General Mobile Discovery Elite’in kısa zaman içerisinde Android 4.4 KitKat güncellemesine kavuşmasını bekliyoruz.

General Mobile Discovery Elite

16 MP çözünürlüğünde 8x Dijital Zoom, Macro ve AutoFocus’a sahip arka kameraya sahip olan General Mobile Discovery Elite bu kamera ile Full HD video kaydı gerçekleştirebilmekte. Aynı zamanda 8 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip olan akıllı telefon 5.5-inç büyüklüğünde 401 piksel yoğunluğuna sahip Full HD ekrana sahip. Gorilla Glass 3 ekran ile güçlendirilen General Mobile Discovery Elite Bluetooth 4.0, Wi-Fi, A-GPS, Wi-Fi Direct gibi teknolojileri de bünyesinde barındırıyor.

İlk akıllı telefonu General Mobile Discovery ile büyük bir başarı elde eden firmanın bu ürünü ile de iyi bir satış rakamına ulaşmasını bekliyoruz. General Mobile firmasının bu yeni ürünü hakkında gelişecek yeni bilgiler hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

General Mobile Discovery Elite-1.png

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap