Android Telefon 13 Mart 2014, 14:45
general_mobile_discovery

General Mobile Discovery’ye Yeniden Güncelleme Geldi

Ülkemizin en çok satış gerçekleştiren akıllı telefonlarından birisi olan General Mobile Discovery’e yeniden bir güncelleme geldi.  Geçtiğimiz hafta güncelenen akıllının bu hafta da güncelleme alması firmanın bu akıllı telefonu üzerinde ne kadar durduğunu bize gösteriyor. Geçtiğimiz haftaki güncelleme ile performansta biraz iyileştirme ve cevapsız çağrılarda bildirim ışığı yanması sağlanmıştı. Bu güncelleme gelmesi ile birlikte de Mesajlar ve 3. parti uygulamalar için de bildirim ışıkları yanmaya başlayacak. Örneğin Whatsup’dan size bir mesaj geldiğinde telefonun alt kısmında bulunan 3 tuşun ışığı yanacak.

general_mobile_discovery

Bildirim ışığı güncellemesinin yanı sıra ana menü üzerinde yer alan eski ayarlar menüsü de böylelikle silinmiş oldu. Uygun fiyatı ile ülkemizde iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan General Mobile Discoery’in böyle güncellemeler alması tabi ki en çok bizi sevindiriyor. Umarız General Mobile firması bu güncelleme geleneğini bozmaz ve yeni ürünlerinde de güncellemeye devam eder. Ayrıca bu ürüne Android 4.4 KitKat güncellemesinin gelmesini de bekliyoruz. Eğer yeni güncelleme gelecek olursa sizleri bu konuda bilgilendireceğimizden emin olabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap