Aksiyon Oyunları 13 Mart 2014, 08:19
Counter Strike Army

Android Counter Strike Army

Birçoğumuz bir zamanlar Counter Strike oyununu bilgisayarda oynamışızdır, hatta halen oynayanlarımız sayısı da azımsanamayacak kadar çoktur. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Counter Strike Army isimli oyunda sizlere verilen askeri görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. İlk etapta kolay görevlere sahip olan oyunun gelen yeni bölümlerinde zorluk derecesi artış gösteriyor. Oyunda yer alan av tüfeği, tüfek, tabanca, roketatar, AK47 gibi birçok silah ile birlikte düşmanlarınızı yok etmeniz gerekiyor.

Counter Strike Army

Peru, Tokyo, Vietnam gibi birçok yerde görev yaptığımız oyun grafik ve ses kalitesi bakımından oldukça iyi bir seviyede. Gerçek silah seslerine de sahip olan Counter Strike Army isimli bu Android oyun Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan bu Android oyunu sizlerin de büyük bir zevkle oynamasını bekliyoruz. Counter Strike Army isimli bu Android oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle iyi oyunlar…

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap