HTC 12 Mart 2014, 14:23
htc yeni one

Yeni HTC One’ın Özellikleri Netlik Kazanıyor

One serisi ile iyi bir başarı yakalayan HTC’nin yeni One modeli hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Performans bakımından HTC’nin en akıllı ürünlerinden birisi olacak olan bu ürün 2014 yılındaki birçok Android telefondan üstün olacağa benziyor. Qualcomm’un 4 çekirdekli Snapdragon 801 işlemcisinden güç alacak olan bu ürünün işlemci hızı 2.3 GHz olarak belirtilmekte. 2 GB RAM’e sahip olacağı ifade edilen ürünün 16 GB dahili hafızaya sahip olması bekleniyor. 2.600 mAh büyüklüğünde pil kullanacak olan akıllıda microSD kart yuvasına da bulunacak. Böylelikle ürünün dahili hafızası kolaylıkla arttırabilecek.

htc yeni one

5 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip olacağı ifade edilen bu ürünün 4 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olacağı ifade ediliyor. 1/3.0″ boyuta, f/2.0 diyaframa, 2µm piksel boyutuna sahip olan bu kamera 1080p video kaydı gerçekleştirebilecek. Küçük SIM kart kullanacak olan bu akıllı telefonun Samsung’un Galaxy S5’i ile aynı seviyede olması bekleniyor. Tabi ki belirtmiş olduğumuz özellikler şimdilik bir iddiadan ibaret. HTC’nin yeni One akıllı telefonu hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap