Android Telefon 11 Mart 2014, 12:43
Pantech Vega Iron 2

Android’in En Güçlü Telefonu: Pantech Vega Iron 2

Android telefon ve tabletlerde performans yarışı hız kesmeden devam ediyor. Son zamanların en güçlü mobil işlemcilerinden birisi olan Snapdragon 800 artık yerini Snapdragon 805’e bıraktı. Qualcomm’un büyük başarılar beklediği Snapdragon 805 işlemcisine sahip ilk Android telefon Pantech Vega Iron 2 gün yüzüne çıktı. 2.5 GHz hızında çalışan 4 Krait 450 çekirdeğe sahip olan bu akıllı telefonda Adreno 420 grafik işlemci bulunuyor. 5.5-inç büyüklüğünde Full HD ekrana sahip olan bu ürün 2 GB RAM kullanmakta. 32 ve 64 GB dahili hafıza seçenekleri ile satışa sunulacak olan Pantech Vega Iron 2 13 MP çözünürlüğünde arka ve 3 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip.

Pantech Vega Iron 2

İlk etapta Güney Kore pazarında satışa sunulacak olan Pantech Vega Iron 2 2.800mAh büyüklüğündeki pilden güç almakta. Global pazarda satışa sunulup sunulmayacağı konusunda net bir bilgi bulunmayan bu ürünün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Fakat belirtmek isteriz ki Pantech Vega Iron 2 isimli bu akıllı telefonun ülkemiz pazarında yer alması çok düşük bir olasılık olarak görünüyor.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap