Araçlar 11 Mart 2014, 21:30
hike messenger

Android hike messenger Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması

Artık neredeyse her Android telefon ve tablet kullanan kişilerde internet bulunuyor. Tabi internetin olduğu bir yerde de ücretli olarak mesajlaşmak pek cazip gelmemekte. Bilindiği üzere artık Google Play Store üzerinde onlarca ücretsiz mesajlaşma ve görüşme uygulaması yer almakta. Lakin bazıları bir yerden sonra ya ücretli oluyor ya da bazı kişisel bilgilerimizi isteyebiliyor. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız hike messenger isimli Android uygulaması ise şimdilik tamamen ücretsiz olarak sunulmakta. Oldukça iyi bir yapıya sahip olan uygulamanın içerisindeki Stikerslar da çok ilgi çekmekte.

hike messenger

Online olmayan arkadaşlarınıza da mesaj gönderme olanağına sahip olan hike messenger Android uygulaması rahatlıkla fotoğraf, video, konum paylaşımlarınızı da gerçekleştirebiliyor. Grup sohbeti yapma olanağına da imkan sunan uygulama diğer ücretsiz mesajlaşma uygulamalarından sıkılanlar için büyük bir alternatif haline gelmiş durumda.

Hızlı yapısı sayesinde birçok kişi tarafından tam not alan bu uygulama 128-bit SSL şifreleme ile mesajlarınızı şifreliyor ve başkalarının görmesine engel oluyor. SD karta da taşınabilen bu uygulama Google Play Store üzerinde ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Bizim beğendiğimiz bu uygulamayı sizlerin de büyük bir zevkle kullanacağınızı düşünüyoruz. hike messenger isimli bu Android uygulamayı indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
[app]com.bsb.hike[/app]

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap