Aksiyon Oyunları 10 Mart 2014, 21:25
hungry-shark

Hungry Shark Evolution’da Denizlerin Hakimi Olun

Telefonunuzla ya da tabletinizle kolaylıkla oynayabileceğiniz bu popüler oyunu eminiz ki çok seveceksiniz. Denizin derinliklerinde balıkların doğal dünyasında söz sahibi olmak ister miydiniz? Bu oyun da kendi balığınızı satın alıp, isterseniz onu geliştirirsiniz, aksesuarlar alırsınız, isterseniz de daha iyisini alabilirsiniz. Balığınızı yönlendirerek daha küçük balıkları yemeniz gerekmekte, ya da kıyıda yüzen insanlara da saldırabilirsiniz. Belki de geminin üzerinde balık tutan insanlara saldırmakta eğlenceli olabilir.

hungryshark

Oyun içerisinde sürekli azalan bir canımız bulunuyor ve bir şeyler yediğimiz takdir de yeniden canımız doluyor. Derinlerde ki tehlikeli canlılardan ve toksik atıklardan uzak durarak hayatta kalma mücadelesi veriyoruz. Kazandığımız puanlarla da, daha tehlikeli daha büyük balıklar alıp onları kontrol edebiliyoruz.

Boş vakitlerinizde sizleri hem eğlendirip, hem dinlendiren bu oyun bağımlılık yapabilir. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Hungry Shark Evolution Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bizim beğendiğimiz bu Android oyunu sizlerin de büyük bir zevkle oynayacağınızı düşünüyoruz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle…

 

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap