Samsung 9 Mart 2014, 10:27
Galaxy Tab 3 Lite

Galaxy Tab 3 Lite Özellikleri ve Ülkemiz Fiyatı Belli Oldu

Samsung’un alt seviye akıllı tableti Galaxy Tab 3 Lite ülkemiz pazarında satışa sunulmaya başlandı. 1.2 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden güç alan Galaxy Tab 3 Lite 7-inç büyüklüğünde 1024 x 600 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. 1 GB RAM’e ve 8 GB dahili hafızaya sahip olan üründe microSD kart desteği de bulunuyor. Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS gibi standart veri transfer teknolojilerine sahip olan ürünün arkasında 2 MP çözünürlüğünde kamera, önünde VGA kameraya yer verilmiş. 3.600 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan Galaxy Tab 3 Lite’de Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi kullanılıyor.

Galaxy Tab 3 Lite

9.7mm kalınlığında 310 gram ağırlığında olan tablette opsiyenel olarak 3G teknolojisi bulunuyor. Şimdilik ülkemizde sadece Wi-Fi sürümü satışa sunulmuş durumda. Bu sürümün satışlarının iyi bir rakama ulaşmasıyla birlikte 3G’li versiyonunun da ülkemiz pazarında satışa sunulmasını bekliyoruz. Galaxy Tab 3 Lite Wi-Fi sürümünün ülkemiz satış fiyatı ise 399 TL olarak belirtilmiş.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap