Müzik ve Ses 9 Mart 2014, 18:17
Dualar Android

Dualar Android Uygulaması ile Tüm Dualar Cebinizde

Android tablet ve telefonlarımız her alanda yardımımıza koştuğu gibi dinsel yönden de yanımızda oluyor. Biliyorsunuzdur birçok uygulamada dinimiz hakkında bizlere yardımcı bilgiler sunuluyor. Bazılarında ayetler, bazılarında da Peygamber Efendimizin hayat hikayesi bizlere sunulmakta. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Dualar Android uygulamasında ise adından da anlaşılacağı üzere Kuran-ı Kerim ‘deki dua ayetlerine rahatlıkla ulaşabileceğiz. Ayrıca Dualar uygulamasına “Kuran-ı Kerim” (Arapça / Latin Harfli / Meal), “Cevşen”, “Esmaü’l Hüsna”, “Namaz Tesbihatı” modülleri eklenerek uygulama daha da işlevsel ve kapsamlı bir hale getirilmiştir.

Dualar Android

Dualar Android uygulamasının özellikleri:

  • Kuran-ı Kerim ‘deki dua ayetlerine toplu halde ve konulara ayrılmış bir şekilde ulaşabilirsiniz,
  • En çok okuduğunuz duaları “+” butonu ile Kişisel sayfanıza ekleyebilir ve kendi dua bölümünüzü oluşturabilirsiniz,
  • Kuran-ı Kerim ‘i “Arapça”, “Latin Harfli”, “Meal” olarak okuyabilir ve kaldığınız yerlere ayraç koyabilirsiniz,
  • Cevşen bölümünde Latin harfleri ile Cevşen okuyabilirsiniz,
  • Esmaü’l Hüsna bölümünde Allah (c.c) ‘ın mübarek isimlerini okuyabilir, hangi niyetle kaç adet okunması gerektiğini öğrenebilirsiniz,
  • Namaz tesbihatı bölümünde namaz vakitlerinden sonra yapılan namaz tesbihatına ulaşabilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Dualar Android uygulaması anlaşılır ve basit yapısı sayesinde sizlere en iyi kullanımı sunuyor. Bizimde denediğimiz ve beğendiğimiz bu Android uygulamayı indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap