Araçlar 8 Mart 2014, 17:22
Kumanda

Kumanda Android Uygulaması ile Bilgisayarınızı Kontrol Edin

Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız Kumanda Android uygulaması ile Android telefonlarınızdan veya Android tabletten rahatlıkla bilgisayarlarınızı kontrol edebilirsiniz. Kumanda Android uygulaması sunum yapmanız için Power Point ve OpenOffice programlarına da destek sunmakta. Uygulamayı Android cihazınıza kurduktan sonra uygulamanın bilgisayar programını da bilgisayarınıza indirip kurmanız gerekiyor. Bu işlemden sonra bilgisayarınızdaki programı çalıştırıp Android cihazınızı programa tanıtmalısınız.

Kumanda

Gerekli işlemleri tanıttıktan sonra Wi-Fi veya Bluetooth ile Android cihazınızdan bilgisayarınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Klavye ve mouse yönetimine imkan sunan Kumanda Android uygulaması birçok bilgisayar işinizde sizlere yardımcı olacak. Rahat bir kullanıma sahip olan bu uygulama ile ayrıca uzaktan bilgisayarınızın sesini açıp kapatabilir, medya programlarınızı da kontrol edebilirsiniz.

Türkçe dil desteğine sahip olan Android Kumanda uygulaması Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bizimde denediğimiz ve oldukça beğendiğimiz bu Android uygulamayı sizlerin de beğenerek kullanacağınızı düşünüyoruz. Kumanda Android uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Uygulama hakkında yaşadığınız sorunları konu altında belirtebilir, birlikte çözüm üretebiliriz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap