Klasik Oyunlar 8 Mart 2014, 10:30
Armed Air Fighter Attack

Armed Air Fighter Attack Android Uçak Oyunu

Android cihaza sahip olan kullanıcılar artık istediği kategoride kendilerine oyun bulabiliyorlar. Son zamanlarda Google Play Store üzerinde yer alan onbinlerce oyun bizlerin daha çok seçenek arasından Android oyun seçmemize imkan sunuyor. Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız Armed Air Fighter Attack isimli Android oyunda gelişmiş jet uçağını kullanarak düşman kuvvetlerini yok etmeye çalışıyoruz. Oyun biraz kolay gibi görünse de gelen yeni bölümlerde oyunun zorluğu da artış gösteriyor. Grafik konusunda orta seviye olarak belirtebileceğimiz bu oyunda uçağımızı aşağı yukarı hareket ettirerek düşmanlardan gelen saldırılardan kaçıyoruz.

Armed Air Fighter Attack

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Armed Air Fighter Attack isimli bu Android oyun orta seviye olarak tabir ettiğimiz neredeyse her Android tablet ve telefonda çalışabilir seviyede. 2.0 MB gibi küçük bir kurulum dosyası ile kurulan bu oyun genç bireylere biraz kolay gelse de çocuk bireylerden çok talep görüyor. Bizim beğendiğimiz ve sizlere tavsiye ettiğimiz Armed Air Fighter Attack  isimli bu Android oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap