Araçlar 7 Mart 2014, 09:46
android winrar

RAR for Android Winrar Yayınlandı

Bilgisayarlarımızda çoğumuz dosyaları sıkıştırarak az yer kaplamasını sağlarız. Tabi ki bu işlemler bilgisayar ortamında olduğu gibi Android ortamında da gerçekleşebiliyor. Bu iş için bilgisayarımızda en çok kullandığımız Winrar uygulaması nihayet Android platformu için yayınlandı. Kolay kullanımı sayesinde birçok işlemi rahatlıkla yapmamızı sağlayan Winrar Android uygulaması bilgisayar ortamındaki programında gerçekleştirdiği birçok işlemi de gerçekleştirme imkanını bize sunuyor.

android winrar

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Winrar Android uygulaması kısa zaman iyi bir kullanıcı kitlesine ulaştı. Neredeyse herkes tarafından beğenilen bu uygulama 2.4 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulabiliyor. Android 4.0 ve üstü sürümlerde çalışabilen bu uygulama RAR,ZIP,TAR,GZ,BZ2,XZ,7z,ISO ve ARJ dosya formatlarına tam destek sağlamakta. Ayrıca uygulama ile bozuk olan arşiv dosyalarını da rahatlıkla düzeltme imkanınız da bulunuyor.

Bizimde denediğimiz ve oldukça beğendiğimiz bu uygulamanın her Android cihazda bulunması gerektiğini düşünüyoruz. Eğer sizlerde bu uygulamayı denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak uygulamayı Google Play Store üzerinden hızlı ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap