Android Tablet 7 Mart 2014, 19:19
hp 8

HP 8 Android Tablet Özellikleri

Bilgisayar pazarının ülkemiz de dahil dünyanın birçok ülkesinde lider firmalarından birisi olan HP, 8-inç büyüklüğünde HP 8 isimli tabletini tanıttı. Alt seviye Android tablet olarak tabir edebileceğimiz HP 8 isimli bu ürün 7.85-inç büyüklüğünde 1024 x 768 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip. 4 çekirdekli Cortex-A7 tabanlı işlemciden güç alan tablette 16 GB dahili hafıza bulunuyor. 1 GB RAM’e sahip olan HP’nin bu tabletinde Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi kullanılıyor.

hp 8

3.800 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olduğu belirtilen HP 8, Wi-Fi veri transfer teknolojisine de sahip. 170 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan bu ürünün ülkemiz pazarında da satışa sunulmasını bekliyoruz. HP’nin bu tableti ve yeni ürünleri hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap