Android Haberler 6 Mart 2014, 19:21
android flash player

Kingston Android Cihazlar için Flash Bellek Çıkardı

Android telefon ve tabletler en büyük sorunlardan birisi dahili hafızanın yetersiz olmasıydı. Aslında yeni çıkan cihazlarda bu sorun bir nebze olsun azaltılmış olsa da bazı kişilere gene de dahili hafızalar az gelebiliyor. Tabi ki bunun en büyük sebebi cihazda müzik dinlemek ve film izlemekten kaynaklanıyor. Bu soruna çözüm bulmak için Kingston firması Android cihazlarda çalışabilen flash bellek geliştirdi. Ufak boyutu sayesinde Android cihazlarda hiç görüntüyü bozmayan bu cihaz 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB kapasite seçeneklerine sahip.

android flash player

USB 2.0 bağlantısı ile veri alışveriş sağlayan bu bellekler bilgisayarlarda ve Android cihazlarda rahatlıkla çalışabiliyor. Şimdilik bu ürünlerin ne zaman satışa çıkacağı ve fiyatının ne kadar olacağı konusunda net bir bilgi bulunmuyor. En büyük flash bellek üreticilerinden birisi olan Kingston’un başlatmış olduğu bu yeni atağa diğer firmalarında kısa zamanda dahil olmasını bekliyoruz. Böylelikle Android cihazlarımızda da rahatlıkla flash bellek kullanabilme imkanına sahip olacağız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap