Samsung 6 Mart 2014, 11:56
galaxy s4 android 4.4

Galaxy S4 Android 4.4 KitKat Güncellemesi

Samsung’un 2013 yılında sunmuş olduğu en üst seviye akıllı telefonlarından birisi olan Galaxy S4 için Android 4.4 KitKat güncellemesi sunulmaya başlandı. Ülkemizdeki cihazlar için de sunulmaya başlanan bu güncelleme 424 MB büyüklüğündeki dosya ile sağlanıyor. Eğer sizlerde Galaxy S4 cihazınıza Android 4.4 KitKat güncellemesini yüklemek isterseniz OTA yoluyla güncellemeyi sağlayabilirsiniz. Bu iş için cihazınızın ana menüsünde yer alan Ayarlar bölümünden Yazılım Güncelleştirmeleri bölümüne giderek güncellemeyi kontrol ettirmeli ve buradan güncelle demelisiniz.

galaxy s4 android 4.4

Android 4.4 KitKat güncellemesini alan Galaxy S4’ün gözle görülür bir şekilde performans artışı yaşadığı belirtilen bilgiler arasında yer alıyor. Ayrıca KitKat’ın bütün yeniliklerine de sahip olmasını sağlayan bu güncellemenin cihazı daha stabil bir şekilde çalıştırdığı belirtilen diğer bilgiler arasında yer alıyor.

Akıllı telefon üreten firmalar arasında güncellemelere en çok önem veren firmalardan olan Samsung’un bu güncelleme ile Galaxy S4 kullanıcılarını oldukça sevindireceğe benziyor. Bu güncelleme ile birlikte gelecek diğer bilgileri ve diğer Samsung modellerine gelecek olan güncelleme haberlerini sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap