Samsung 5 Mart 2014, 18:58
galaxy note 3 neo

Samsung Galaxy Note 3 Neo Özellikleri ve Fiyatı

Samsung’un Note serisine son olarak dahil ettiği Galaxy Note 3 Neo isimli ürünü ülkemizde satışa sunulmaya başlandı. Performans bakımından oldukça iyi bir seviyede sunulan bu ürün uygun fiyat seçeneği ile dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor. 5.5-inç büyüklüğünde Super AMOLED HD ekrana sahip olan Galaxy Note 3 Neo, 1.3 GHz hızında çalışan 4 adet Cortex-A7 tabanlı işlemciye ve 1.7 GHz hızında çalışan 2 adet Cortex-A15 tabanlı işlemciye sahip. Yani toplamda 6 adet çekirdeğe sahip olan bu cihaz isterse iş yüküne göre işlemcileri farklı farklı devreye sokabiliyor, isterse de aynı anda tüm işlemcileri çalıştırabiliyor.

galaxy note 3 neo

Mali-T624 grafik işlemcisine sahip olan Galaxy Note 3 Neo 2 GB RAM’e ve 16 GB dahili hafızaya sahip. MicroSD kart girişine de sahip olan ürün Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemini kullanmakta. 8 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olan akıllı 3.100mAh büyüklüğünde bataryaya sahip. Wi-Fi, Bluetooth 4.0 gibi standart veri transfer teknolojilerine sahip olan üründe S Health, Air View, Akıllı Bekleme, Akıllı Kaydırma, ChatON, WatchON yazılımları da yer alıyor.

Galaxy Note 3’e göre biraz daha uygun fiyattan satışa sunulacak olan bu ürünün fiyatı 1799TL olarak belirlenmiş. Galaxy Note serisi içerisinde iyi bir satış rakamına ulaşmasını beklediğimiz Galaxy Note 3 Neo hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap