Zeka Oyunları 4 Mart 2014, 13:46
Cipet Bird

Cipet Bird Android Oyunu

Kısa zaman içerisinde büyük bir kitleye ulaşan Flappy Bird ne yazık ki Google Play Store üzerinden kaldırılmıştı. Tabi ki bu kaldırılma işleminden sonra Flappy Bird oyununun klonları da ortaya çıktı. Birçok kategoride klonlanan bu oyunlara yeni bir oyun daha eklendi. Cipet Bird adı verilen bu yeni oyunda seviyeler biraz daha kolaylaştırılmış ve daha iyi bir oyun deneyimi sağlanmış.  Cipet Bird Android oyununda sizi takip eden kuşlardan engelleri aşarak kaçmaya çalışıyorsunuz. Eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayan bu oyun Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Cipet Bird

Android 2.2 ve üzeri sürümlerde çalışan Cipet Bird Android oyunu orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android telefon ve tabletlerde rahatlıkla çalışabiliyor. Önümüzdeki günlerde iOS sürümünün de yayınlanmasını beklediğimiz bu oyunun 13 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulduğunu size belirtelim.

Bizim oldukça beğendiğimiz bu oyunu sizlerin de büyük zevkle oynayacağınızı düşünmekteyiz. Eğer Cipet Bird isimli bu oyunu denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap