Zeka Oyunları 4 Mart 2014, 09:10
PACMAN PRO

Android PACMAN PRO Oyunu

Eskiden atarilerde  en çok tercih edilen oyunlardan birisi olan PACMAN, Android platformuna sunuldu. PACMAN PRO adıyla sunulan bu oyun Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan PACMAN PRO Android oyunu dokunmatik ekranla da oldukça uyumlu şekilde çalışmakta. 1.9 MB gibi küçük bir yükleme dosyasını indirmekle kurulan bu oyun Android 1.6 ve üzeri orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android tablet ve telefonlarda çalışabiliyor.

PACMAN PRO

Zevkli bir yapıya sahip olan bu oyunu büyük bir zevkle oynayacağınızı düşünüyoruz. Eğer sizlerde PACMAN PRO isimli bu Android oyunu denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak oyunu Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Unutmadan belirtelim ki oyun içerisinde reklamlar yer almaktadır. Bu reklamlar oyun esnasında bazen sorun yaratabiliyorlar ama kısa zamanda bu duruma alışabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap