Aksiyon Oyunları 3 Mart 2014, 08:41
Robot Defense

Robot Defense, Android Savunma Oyunu

Android platformu için sunulan savunma oyunları sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Tabi ki bu artışlarla birlikte oyunların kalitesi de artmakta. Son zamanda sunulan Android savunma oyunlarından birisi olan Robot Defense isimli oyun kalite bakımından da birçok Android oyundan üst derecede. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Robot Defense Android oyununda robotlardan kuleler kurup düşmanlarınızın bölgenize geçmesini engellemeye çalışıyorsunuz.

Robot Defense

9 farklı kuleye sahip olduğumuz oyunda kulelerimizi en iyi şekilde kullanmalı ve düşmanlarımızı yok etmeliyiz. Oyun içerisinde öldürmüş olduğumuz düşmanlarımızdan kazandığımız altınlarla da yeni kuleler inşa edebilirsiniz. Unutmadan da belirtelim ki oyun içerisinde kule kurarken belli bir sayı ile kurmamız gerekiyor. Yani istediğiniz kadar çok sayıda kule kurma imkanınız bulunmuyor. Bu sebepten kule kurarken çok iyi bir strateji yapmanız gerekmekte.

Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan Robot Defense Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Birçok kişinin beğenmiş olduğu bu oyunu sizlerin de büyük bir zevkle oynayacağını düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap