Android Telefon 2 Mart 2014, 10:44
general_mobile_discovery

Discovery Android 4.4.2 Güncellemesini Alacak

2013 yılı ortasında piyasaya sunulan ve ülkemiz akıllı telefon pazarında büyük bir satış gerçekleştiren General Mobile Discovery Android 4.4.2 güncellemesi almaya hazırlanıyor. Nisan ayı içerisinde sunulması beklenen bu güncellemenin General Mobile Discovery’i daha da stabil ve güçlü hale getirecek. Kullanıcıların rapor ettiği birkaç sorunu da bu güncelleme ile halletmeyi amaçlayan firma bu güncelleme ile birlikte kullanıcıları da memnun etmeyi amaçlıyor.

general_mobile_discovery

Nisan ayı ortasında sunulması beklenen bu güncellemenin hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bu güncelleme geldiğinde cihazınızın Ana Menüsünde yer alan Sistem Güncelleme bölümü ile bu güncellemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Unutmadan belirtelim ki bu güncellemeleri kablosuz ağ ile güncelleyiniz, çünkü bazı güncellemelerin boyutu büyük olabilir ve mobil ağınızın paketinizi bitirebilir. Ayrıca güncelleme gerçekleşirken hiçbir şekilde telefonunuzu kapatmayınız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap