Android Haberler 1 Mart 2014, 11:08
Hacker Sırları

Hacker Sırları Android e-Kitap

Android telefon ve tabletlerimiz artık günlü hayatta her alanda yardımımıza koşuyor. Son zamanlarda dikkat ettiyseniz akıllı telefonların ekranları oldukça büyüdü ve çözünürlük bakımından çok iyi yerlere geldi. Bu ekranların tablet ekran büyüklüğüne gelmesi bizleri ürünü taşıma olarak zorlasa da büyük ekranlı olduğu için daha küçük görselleri görmemize imkan sağlıyor. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan e-kitaplar bu ekranların büyük olması ile birlikte bizlere en iyi şekilde hitap etmeye başladı. Çoğumuz Android tablette kitap okuyor olsak da artık Android telefonlarda da rahatlıkla e-kitap okunabiliyor.

Hacker Sırları

Son günlerde Android platformu üzerinde sunulan e-kitap sayısı kat kat arttı ve bu bize iyi bir geri dönüş sağladı. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Hacker Sırları isimli e-kitap kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaştı ve neredeyse herkes tarafından beğenildi. Örneklemeler ile birlikte anlatım sağlayan bu e-kitap ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden indirilebiliyor. Sizlerde bilgisayar dünyasının en iyi kullanıcılarından olan Hackerlar hakkında bilgilere sahip olmak isterseniz bu kitabı okuyabilirsiniz. Hacker Sırları isimli Android kitabını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap