HTC 28 Şubat 2014, 20:31
The-all-new-HTC-One

The All New HTC One Geliyor

Akıllı telefon pazarının en çok satış gerçekleştiren firmalarından birisi olan HTC, 2014 yılında da bomba gibi ürünlerle akıllı telefon piyasasındaki konumunu korumak istiyor. 25 Mart’ta gerçekleştireceği bir etkinlik ile yeni akıllı telefonunu tanıtması beklenen HTC’nin bu yeni ürününe dair bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak ortaya çıkan iddialara göre HTC’nin yeni amiral gemisinin ismi The All New HTC One olarak anılacak.

The-all-new-HTC-One

Bu isimle beklenen yeni ürünün One serisinin devamı olarak gelmesi bekleniyor. Teknik özellikler bakımından diğer One modellerine göre oldukça üstün olacak olan yeni One modelinin tasarımsal olarak pek bir yenilik ile karşımıza çıkması beklenmiyor. Qualcomm’un yeni işlemcisi Snapdragon 801’i kullanması beklenen bu ürünün 5-inç büyüklüğünde Full HD ekran ile gelmesi diğer beklentiler arasında yer alıyor.

Android 4.4.2 KitKat işletim sistemini kullanacak olan bu ürünün 3 GB RAM’e, çift sensörlü kameraya, yenilenmiş BoomSound ses sistemine ve HTC’nin kendine has kullanıcı arayüzünün son sürümü olan Sense 6’ya sahip olması bekleniyor. Şimdilik bu bahsettiğimiz bilgiler sadece bir iddia niteliğinde olsa bile doğruluk oranının yüksek olduğunu ifade etmemizde fayda var.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap