Android Telefon 28 Şubat 2014, 11:46
google proje ara

Google’dan Parçalana Bilir Akıllı Telefon Gelecek

Google’ın Project Ara ismi ile sunulacak olan modüler akıllı telefon projesi hızlı bir şekilde devam ediyor. 15 – 16 Nisan 2014 tarihinde düzenlenecek olan etkinlik ile Ara projesi kapsamında hazırlanmış olan modüler telefonu geliştiricilere dağıtacak olan Google’ın bu akıllı telefonu ne zaman satışa sunulacağı konusunda net bir bilgi şimdilik bulunmuyor. Bu konuda iddialı olan Google’ın bu ürünü 50 Dolar’dan başlayan fiyatlarla satışa sunmaya hazırlanıyor. Şimdilik sunulacak olan telefonun ise SIM kart desteği sunmama ihtimali bulunuyor. Tabi ki ilk etapta ürün üzerinde testler gerçekleşecek, bu testler sonucunda ürüne SIM kart desteğinin de kısa zamanda sunulmasını bekliyoruz.

google proje ara

9.7mm kalınlığında olduğu belirtilen bu ürünün 2015 yılı içerisinde net olarak satışa sunulması beklenmekte. 2014 yılı içerisinde düzenlenecek olan bilgilendirmelerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Böylelikle bu ürünün hazırlanışı konusunda bizler gibi sizleri de bilgilendirmiş olacağız.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap