Aksiyon Oyunları 27 Şubat 2014, 08:31
Zombie Commando -Tower Defense

Android Zombie Commando -Tower Defense

Android platformu üzerinde bulunan oyunların belki de büyük çoğunluğu zombi oyunlarından oluşmaktadır. Genellikle Android zombi oyunlarında dünyamızı zombilere karşı savunuyoruz. Bu oyunda da aynı bahsettiğimiz gibi dünyamızı zombilere karşı savunuyoruz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Zombie Commando -Tower Defense isimli bu oyun kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Ülkemizdeki birçok kişi tarafından beğenilen bu oyunu sizlerin de büyük bir zevkle oynayacağını düşünüyoruz.

Zombie Commando -Tower Defense

Oyun içerisinde kalenize saldırı yapan zombilere karşı savunmanı gerekiyor. Oyun içerisinde kullandığınız 20’den fazla silah ile bu savunmayı gerçekleştiriyorsunuz. Zombileri öldürerek kazanmış olduğunuz paralarla da yeni silahlar alabilir veya mevcut silahınızı güçlendirebilirsiniz.

Zombie Commando -Tower Defense hakkında yorumlar:

Harika Kesinlikle Android uygulamalarinin icinde ilk 3 icinde yer almali
Fatih Memicioglu 17 Şubat 2014
Mukemmel Gercekte cok iyi bir oyun 5 yildizi hak ediyor
Muhammet Akyol 1 Şubat 2014
Mukemmeelll ötesi Anlatılmaz yaşanır dedikleri bu olsa qerek .d
Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Zombie Commando -Tower Defense isimli bu Android’i indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle iyi oyunlar…

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap