LG 26 Şubat 2014, 09:19
lg f70

LG’den Orta Seviye Akıllı Telefon F70

MWC 2014 fuarında her gün yeni bir akıllı telefon tanıtılmakta. Bu tanıtımlarda ne kadar üst seviye akıllı telefonlara yer verilse de orta ve alt seviye akıllı telefonlarda tanıtılıyor. Orta seviye olarak tabir edebileceğimiz Android telefonlardan birisini son olarak LG tanıttı. F70 adı verilen bu ürün 4.5-inç büyüklüğünde 480 x 800 piksel çözünürlüğünde IPS ekrana sahip. 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemciden güç alan F70 1 GB RAM’e sahip durumda. 4 GB dahili hafızaya sahip olan bu ürünün arka kısmında 5 MP çözünürlüğünde, ön kısmında da VGA kameraya yer verilmiş.

lg f70

Android 4.4 KitKat işletim sistemini kullanan LG F70 sadece 10mm kalınlığa sahip. 2.440 mAh büyüklüğündeki bataryaya sahip olan bu ürün LTE teknolojisini de bünyesinde barındırıyor. Şimdilik ne zaman satışa sunulacağı belli olmayan bu ürünün fiyatı konusunda da belirsizlikler devam ediyor.

Ülkemiz pazarında da yer almasını beklediğimiz bu akıllı telefonun hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. MWC 2014 fuarı devam ederken tanıtılacak yeni Android telefon ve tabletlerden de sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap