Yarış Oyunları 23 Şubat 2014, 10:03
Death Moto 2

Death Moto 2 Android Motor Yarışı

Hayalet sürücü filmini az çok bildiğinizi düşünüyorum. Aynı hayalet sürücü filminde olduğu gibi bu oyunda da sahip olduğumuz motor üzerinde düşmanlarımızı öldürmeye çalışıyoruz. Tabi ki düşmanlarımız bu oyunda zombiler ve yaratıklar. Oldukça keyifli ve sürükleyici bir yapıya sahip olan Death Moto 2 Android oyunu kaliteli grafikleri sayesinde birçok kişinin beğenisini kazanmış durumda. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu oyun 1 milyonu aşkın kişi indirmiş ve bu kişilerden 5 üzerinden 4 puan almıştır.

Death Moto 2

Çoğu oyunda olduğu gibi geliştirme seçeneklerine sahip olan oyunda sahip olduğunuz motorunuzu kazandığınız altınlarla geliştirebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra yeni motorlar da alma imkanınız bulunmakta.

Dokunmatik ekran ile tam uyumlu şekilde çalışan bu oyunu sizlerin de büyük bir zevkle oynayacağını düşünmekteyiz. Yorumlara baktığımızda da ülkemizdeki çoğu kullanıcının bu oyunu severek oynadığını görebiliriz. Birkaç yorum:

Yagiz Super arkadaslar ben bitiirdim bu oyunu ccoj guzel

10numara oyun tavsiye ederim samsung mini 2 de calisiyo Mukemmel

İdare eder Eksikleri var çok az motor var motoru geliştirme renk gibi ekleemeler yapılabilir

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Death Moto 2 Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap