Aksiyon Oyunları 21 Şubat 2014, 09:43
clash of clans bilgisayar

Clash of Clans Oyunu Bilgisayarda Oynama

Son zamanların en popüler oyunlarından birisi olan Clash Of Clans Android ve iOS platformunda ortak bir şekilde oynanabiliyor. Grafik ve ses kalitesi ile stratejiyi birleştiren oyun milyonlarca kişi tarafından oynanmakta. Tabi ki her oyunda olduğu gibi bu oyunda da şarjımız kısa sürede tükenebiliyor. Bizlerin de severek oynamış olduğu bu oyunu sizlere daha iyi oynatabilmek için Clash Of Clans oyununu nasıl bilgisayarda oynayabileceğinizi size anlatacağız. Öncelikle bu işlemi BlueStacks isimli program ile yapacağımızı bildirelim. Pek fazla işlemci ve RAM tüketmeyen bu program bilgisayarınızda herhangi bir kasma sorunu da ortaya çıkarmayacak.

clash of clans bilgisayar

İlk olarak bu bağlantıyı kullanarak BlueStacks programının resmi sayfasından bu programı indiriyoruz. İndirdiğimiz bu programı aynı normal program kurar gibi kuracağız. Bu kurulum işleminin bitmesinden sonra programı çalıştırıyoruz. Program açıldığında sol üst kısımda Search bölümü yer alıyor. Buradan Clash Of Clans oyununu aratacağız. Bu aratma işleminden sonra BlueStacks programı kendi içerisine Google Play Store kurulumu gerçekleştirmek için dosya indirecek. Bu dosyanın inmesini sağ alttaki menüye tıklayarak görebilirsiniz. Bu inme işleminden sonra Google Play Store kurulacak. Kurulum bittikten sonra tekrar arama tuşundan Clash Of Clans oyununu aratıyoruz. Bu aramadan sonra karşımıza Google Play Store üyelik bilgileri gelecek. Buraya Clash Of Clans oyununu oynadığınız hesabınızın bilgilerini giriyorsunuz. Bu bilgilerden sonra oyunumuzu yükleyeceğiz ve kurulumdan sonra standart olarak biraz oynayacağız. Daha sonra da sağ kısımda yer alan ayarlar menüsünden Google+ bağla menüsüne tıklayacağız ve oyunumuzu Google+ hesabımıza bağlayacağız. Bu bağlantıdan sonra oyunumuz artık tamamıyla hallolmuş olacak. Artık sizlerde BlueStacks programı aracılığı ile bilgisayarınızdan Clash Of Clans oyununu oynayabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap