Aksiyon Oyunları 21 Şubat 2014, 20:16
Rekillers

Android ReKillers : Zombie Defense

Android zombi oyunlarının sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Tabi bu artışın yanı sıra oyunların kalitesi de oldukça artış göstermekte. Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız ReKillers : Zombie Defense isimli Android oyunu da bahsettiğimiz kalitesi yüksek olan oyunlardan birisi. Bu oyunda da amacımız dünyayı istila eden zombilere karşı savunmak. Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan bu oyun 5 üzerinden 4.1 gibi yüksek bir puan almış durumda. Ülkemizdeki kullanıcıların da büyük bir zevkle oynamış olduğu bu oyun Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Rekillers

Performans bakımından üst seviye olarak tabir ettiğimiz Android cihazlarda çalışabilen bu oyun 66 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulmaktadır. Oyun içerisinde kullandığımız karakterlerimizin silahlarını oyunda kazandığımız paralarla geliştirebilir ve yeni silahlar satın alabilirsiniz.

Bizim oldukça beğenmiş olduğumuz ReKillers : Zombie Defense isimli bu Android zombi oyununu indirmek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Zombi oyunları kategorisi içerisinde en iyi oyunlardan birisi olarak tabir edebileceğimiz bu oyunu sizlerin de büyük bir zevkle oynayacağını düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap