Klasik Oyunlar 18 Şubat 2014, 09:02
Clumsy Bird

Salak Kuşlar – Clumsy Bird Android Oyunu

Flappy Birds Android oyununun kaldırılmasından sonra Google Play Store üzerinde bu oyuna benzer oyunlar türemeye başladı. Bu türeyen oyunlardan bir tanesi olan Salak Kuşlar – Clumsy Bird Android oyunu ise neredeyse hepsinden daha iyi bir yapıda ve oynanabilirlik seviyesinde. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan oyun kısa zaman içerisinde 10 milyon kişinin üzerinde bir kullanıcıya sahip oldu. Grafik ve ses kalitesi ile iyi bir kombinasyon yakalayan bu Android oyununu sizlerin de severek oynayacağını düşünüyoruz.

Clumsy Bird

Google Play Store üzerinde yer alan Salak Kuşlar – Clumsy Bird Android oyununun açıklaması:

Talihsiz kuşlarımız yardımınızı bekliyor! Kıymetli yumurtaları kötü ejderha tarafından çalınan zavallı kuşlarımız ölüm tehdidi altında kalıyor! Ama çırpan kanatlar sayesinde salak kuşlarımız ejderhadan hiç korkmayacak artık! İşte yardımınız ile bu tatlı kuşlar kanat çırparak çeşitli engellerden geçip kendi yumurtalarını geri alsın!

Oyun özellikleri:
– Basit tek parmaklı kontrol: kanat çırptırmak için ekrana dokunuyorsunuz.
– Kolay ve bol bol eğlenceli ama iyice oynayabilmek bir meyda okumadır.
– Güzel grafik: Android ortamında canlandırılan bir rüya dünyası.

Eğer sizlerde bu Android oyunu denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak oyunu Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap