Sony 16 Şubat 2014, 19:19
xperia g

Sony’den Orta Seviye Akıllı Telefon Xperia G

Birçok firma daha yeni ürününü tanıtmadan sızıntılar meydana geliyor ve bu ürün hakkında birçok bilgi internet ortamında paylaşılıyor. Aslında bu durumun firmanın kendisinin isteyerek mi yaptığı yoksa firma içerisinde sızıntılar mı yaşandığı tam bilinmiyor. Fakat her ne şekilde olursa olsun her yeni ürün tanıtımından önce o ürüne dair birçok bilgiye sahip olmuş oluyoruz. Son olarak sızan bilgilere göre Sony Xperia G isimli yeni bir akıllı telefon geliştirme hazırlığında. Başlığımızda da belirttiğimiz gibi orta seviye özelliklere sahip olacak olan bu ürün büyük bir ihtimalle MWC 2014 etkinliğinde resmi olarak tanıtılacak.

xperia g

4.8-inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olması beklenen bu ürün LTE teknolojisini bünyesinde barındıracak. 1 GB RAM’e ve 8 GB dahili depolama hafızasına sahip olacak olan Xperia G’nin büyük bir ihtimalle 4 çekirdekli bir işlemciye sahip olması bekleniyor. 8 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olan bu akıllı telefonun ön kısmında da bir kamera konumlandırılmış.

Tasarımsal olarak Xperia Z1S’i anımsatan Xperia G’nin ne yazık ki şimdilik bu kadar bilgisine ulaşmış durumdayız. Sony’nin sunmaya hazırladığı bu yeni ürün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap