Aksiyon Oyunları 16 Şubat 2014, 09:51
Prince of Persia Shadow&Flame

Android Prince of Persia Shadow&Flame

Küçükken eminim çoğumuzun bilgisayarında Prince of Persia oyunu yer almıştır. Zamanın büyük bir bölümü yiyen ve bu olayın hakkını veren bir oyundu. Android uygulaması çıktığı an binler, yüz binler oyunu indirdi ve eski yaşadıkları keyfi tekrarladı. Hala daha yüz binlerce indirilmiş olan Prince of Persia The Shadow and the Flame, Android oyunlarının en gözdesi olmuştur. Muhteşem grafikleri ve kontrolü sayesinde zorlanmayacağınız ve oyunun keyfini çıkaracağımız oyunda, geçmişini aramak için yola çıkan ve geleceğini çizecek olan prensin yazacağı destana ortak olacağız.

Prince of Persia Shadow&Flame

Değişik canavarlar, iskeletler ve askerlere karşı muhteşem savaşlar vereceğiz. Değişik kombolar yapıp hepsinin vücudunu doğrayacağız. Aksiyonun her zaman üst safhada olduğu bu oyun Android tabancı cihazlarda ne yazık ki ücretli olarak oynanabilir. 8.07 TL fiyat etiketi ile Google Play Store üzerinde satışa sunulan bu oyun gerçekten de bu parasının hakkını sizlere veriyor.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap