Klasik Oyunlar 15 Şubat 2014, 08:54
Nutty Fluffies Rollercoaster

Nutty Fluffies Rollercoaster Android Oyunu

Ubisoft tarafından geliştirilen Nutty Fluffies Rollarcoaster’da, lunapark trenleri sürebileceğimiz bir Android oyunudur. Trenin kaptanlığını yaptığımız oyunda, yolumuzdaki kalpleri toplayıp kaza yapmadan etabı tamamlamamız gerekiyor. Pofuduklarımızı arkaya alıp şöförlüğümüzü yapacağız. Onları düşürsek bile onlar eğlenmeye devam edecektir. Bitmek bilmeyen bir eğlencenin adresi bu oyun. Oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız. Altın kazanarak açacağımız yeni bölümlerde bizi daha değişik ve eğlenceli bir o kadar da zorlayıcı bölümler bekliyor. Bu serüvene katılmak senin elinde.

Nutty Fluffies Rollercoaster

2 milyon kişi tarafından indirilen Nutty Fluffies Rollercoaster isimli bu Android oyunu 10 milyon kişi tarafından oynanmakta. 5 üzerinden 4.2 gibi yüksek bir puan alan bu Android oyunu Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sizlerde bu Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap