Samsung 14 Şubat 2014, 13:40
Galaxy Mega Plus

Samsung’dan 5.8-inç Ekrana Sahip Telefon “Galaxy Mega Plus”

2013 yılı içerisinde tanıtmış olduğu büyük ekranlı akıllı telefonlarla büyük bir satış geliri elde eden Samsung, bu ürün grubuna yeni ürünlerini ekliyor. Son olarak bugün Çin’de iddia edilen Galaxy Mega Plus isimli akıllı telefonu Çin’de yakın zamanda satışa sunulacak. Uygun fiyat seçeneği ile satışa sunulması beklenen bu ürün 5.8-inç büyüklüğünde 540 x 960 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olacak. 1.5 GB RAM’e sahip olacak üründe 8 GB dahili hafızanın yer alması bekleniyor. 8 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olacağı belirtilen Galaxy Mega Plus’ın 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemciden güç alması bekleniyor.

Galaxy Mega Plus

2.600mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olacağı ifade edilen bu ürünün Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanması beklenmekte. Çoklu Pencere, Popup oynatma, S Çevirici gibi yazılımlara da sahip olması beklenen bu ürünün ilk etapta Çin pazarına hitap edeceği belirtilen ifadeler arasında yer alıyor. Global pazarda satışa sunulup sunulmayacağı bilinmeyen bu akıllı telefonun hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap