Zeka Oyunları 14 Şubat 2014, 20:07
Escape Action

Escape Action Android Puzzle Oyunu

Candy Mobile tarafından geliştirilen Escape Action, beynimizi ve zekamızı zorlayacak türden bir oyun. 70’i aşkın bölümüyle Escape Action, Zeka ve Bulmaca Oyunları kategorisinin en gözde oyunu olma unvanını elinde tutuyor. Bütün bölümleri geçebilirsek evden kaçabileceğiz. Peki bütün bölümleri geçebilecek miyiz? Zekamızı zorlaması dördüncü, beşinci bölümden bile fark ettiriyor. En küçük ayrıntının bile önemli olduğu oyunda, evden kaçabilen olduğunu sanmıyorum. Her 5 bölümün birinde meydan okuma odaları bulunuyor. Normal odalardan farklı olarak bu odalar ise geçmesi zor ve zamana karşı oynanmasıdır.

Escape Action

Geçemediğimiz bölümler için altın ile ipucu, bazı bölümler ise ek zaman alabiliyoruz. Altınları kazanmak için başarı tablosuna girip, bizden istediklerini yapıp bedava altın kazanabiliyor veya marketten altın alabiliyoruz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Escape Action Android oyunu kısa sürede iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Birçok kullanıcının zevkle oynamış olduğu bu oyunu sizlerin de büyük bir zevkle oynayacağını düşünüyoruz. Bizimde oldukça beğendiğimiz Escape Action Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap