Klasik Oyunlar 14 Şubat 2014, 08:41
Angry Birds Stella

Angry Birds Stella Geliyor

Android ve iOS platformunun en popüler oyun serisinden birisi olan Angry Birds’e yeni bir üye daha geliyor. Angry Birds Stella adı verilen bu oyunda renkli bir oyun deneyimi bizleri bekliyor olacak. Rovio’nun duyurmuş olduğu bu yeni oyun yeni figürlerle karşımıza çıkacak. Pembe renk ağırlıklı yeni figürler sayesinde peluş oyuncak satışını da arttırmayı amaçlayan Rovio’nun bu oyunu Temmuz ayı içerisinde uygulama marketine yüklemesi bekleniyor.

Angry Birds Stella

Yeni oyunda yeni karakterlerin yanı sıra yeni mekanlara da yer verecek olan firma bu oyun ile de iyi bir başarı elde etmeyi amaçlıyor. Neredeyse tüm Angry Birds serisi oyunlar Android ve iOS platformunda en çok indirilenler listesinde yer almıştı. Bu oyununda da aynı şekilde iyi bir başarıya ulaşması beklenen firmanın bu yıl içerisinde yeni oyunlarının da piyasaya sunmasını bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap