Yarış Oyunları 13 Şubat 2014, 08:31
Subway Surfers

Android’in En Popüler Oyunu Subway Surfers

Kahramanlarımızın yardıma ihtiyacı var. Görünüşe göre dostlarımızın müfettiş ve onun çirkin köpeğiyle başı dertte. Kontrolu alıp müfettişten kaçma vakti geldi. Sonu gelmeyen kaçış devam ediyor. Müfettişin bizi yakalamamısı için önümüze çıkan metrolu geçmeli, engellerden atlamalı veya eğilmeliyiz. Bunları yaparken yoldaki altınları toplamayı ihmal etmeyin. Kaçarken eğlenebileceğiniz oyun sizi bekliyor. Birbirinden farklı karakterler ve kıyafetleriyle, birbirinden farklı kay kay ile oyunu daha zevkli hale getirin. Jake ile başlayan serüvene diğer karakterlerimiz ile devam edelim.

Subway Surfers

Arkadaşlarınızın rekorlarını alt edin. Skor tablosu sayesinde onları alt edin ve birinci sıraya yerleşin. Sık sık güncellenen Subway Surfers, eğlenceli bir o kadar da kaliteli olduğunu bize fark ettiriyor.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu Android oyunu en çok kullanıcı sayısına ulaşmış oyunlardan birisidir. Popülerliğin yanı sıra herkes tarafından beğenilen bu oyunu sizlerin de beğeneceğini düşünüyoruz. Bu yazımızda sizlere tanıtmış olduğumuz bu Android oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap